UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .. .Reakcja na przyznanie 13.emerytury, bo przecież przed wyborami to się zadziało – jest kompromitujące dla suwerena. .. .. Czy można ten temat rozwinąć? Głodowe emerytury i renta (jeżeli ktoś je w ogóle ma) nie jest dla suwerena kompromitujące? Żenujące rozmyślania frustratów.


Anuluj