UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale nie popieram PISu i nie głosuje na nich, ale opozycja wygąada jak banda kretyn*w bez jakiegokolwiek pomyślunku. Nie dosć, ze przez Was ten PIS teraz rządzi, to niczego się nie nauczyliście. Żal i nic więcej!


Anuluj