UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za takie zachowanie jak na zdjęciu "tytułowym" to bym tego ziomala zdyskwalifikował. .. gdzie kultura zachowania na macie?? !!! szacunku trochę do przeciwnika zabrakło. .. wstyd.

poiuyt

Anuluj