UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za takie zachowanie jak na zdjęciu "tytułowym" to bym tego ziomala zdyskwalifikował. .. gdzie kultura zachowania na macie?? !!! szacunku trochę do przeciwnika zabrakło. .. wstyd.
poiuyt
za takie zachowanie jak na zdjęciu "tytułowym" to bym tego ziomala zdyskwalifikował. .. gdzie kultura zachowania na macie?? !!! szacunku trochę do przeciwnika zabrakło. .. wstyd.
poiuyt