UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za androny. Znowu przecienicy PiS kombinuja jak przejąć władzę i nas znowu doić. Ciekawe kogo by sobie wybrali na obiekt permanentnej krytyki, gdyby zabrakło Kaczyńskiego? Pisze się o manipulacji, a prasa antypisowska cały czas manipuluje emocjami, kłamstwem. Aż nie chce mi się pisać.

Afasfafbsdfbdgnb

Anuluj