UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze jedno przynajmniej kilka osób znam z Elbląga, którzy swoim doświadczeniem i wykształceniem, wiedzą itd zagwarantowaliby o wiele wyższy poziom dyskusji i nawiązywaliby bezpośredni kontakt z publicznością dyskutując między innymi o ważnych problemach ale na przykładzie Elbląga. No cóż ale szyld Warszawka i wszystko jasne. .. .. Warto podać ile kosztują nas te rozmowy prawda?

Kat_Na_Idiotów

Anuluj