UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Towarzysze co wy pitolicie? Jesteśmy w Polsce suwerennym i wolnym państwie. UE nie będzie nam niczego na siłę narzucać. Muszą obudzić się i zaakceptować różnorodność państw członkowskich i uszanować ich suwerenność!. Teraz w inny sposób prowadzi się wojny np. medialnie, gospodarczo itd. Niedługo wypaczą tak historię, że wpoją całemu światu że to nie niemcy rozpętali ii wojnę światową że oni są wręcz ofiarami tej wojny. Patologia


Anuluj