UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj bolą przegrane wybory oj bolą i będą boleć jeszcze bardziej aż odejdziecie w nicość Tak trudno wam pojąć ze wasi przywódcy to niestety krzykacze i pieniacze bez jakiego kolwiek planu dla samych siebie nie mówiąc już o Polsce
Z i e l a r z