UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj bolą przegrane wybory oj bolą i będą boleć jeszcze bardziej aż odejdziecie w nicość Tak trudno wam pojąć ze wasi przywódcy to niestety krzykacze i pieniacze bez jakiego kolwiek planu dla samych siebie nie mówiąc już o Polsce

Z i e l a r z

Anuluj