UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragiczne i ciemne czasy. Trudno było komukolwiek zawierzyć. To dobrze że tak epoka już się skończyła. Ale, że jej kultywatorzy się reaktywują ? - To zła wioadomość.
erg.
Tragiczne i ciemne czasy. Trudno było komukolwiek zawierzyć. To dobrze że tak epoka już się skończyła. Ale, że jej kultywatorzy się reaktywują ? - To zła wioadomość.
erg.