UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragiczne i ciemne czasy. Trudno było komukolwiek zawierzyć. To dobrze że tak epoka już się skończyła. Ale, że jej kultywatorzy się reaktywują ? - To zła wioadomość.

erg.

Anuluj