UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie najbardziej zadziwia ta ścieżka przy rondzie podpaska. Raz strzałki kierunkowe na ścieżce prowadzą w jedną stronę, by za chwilę strzałki prowadziły w stronę przeciwną. Chodzi o to, żeby powodować zderzenia czołowe, czy co?


Anuluj