UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kler był wrogiem komuny bo ta zabrała mu przywileje i zrównała z wszystkimi a oni chcą być ponad ludźmi . Bez żadnych obowiązków . Im każdy ma się kłaniać i finansować ich każde zachcianki . Niestety komuniści na to nie pozwalali i to ich bolało . Teraz po latach wychodzi że duża część księży aby ukryć swoje skłonności homoseksualne o których wiedziało SB czy UB współpracowało z nimi . Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Jamaleg

Anuluj