UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdańsk pięknie skomunikowany siecią asfaltowych ścieżek rowerowych. A w Elblągu jeden wielki chaos, co dzielnica to inny standard ścieżek i ich oznakowania. Nie wspominając już o dziesiątkach zagrożeń przez które można doznać poważnych kontuzji.
drtgfh