UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wszędzie w oknach były zdjęcia Jana Pawła II. - panie komisarzu. Też pamiętam, więc bez przesady i uniesień. Dobrze? To zarezerwujmy wiceministrowi / aniołowi w konfetti / Zielińskiemu.

zającpoziomka

Anuluj