UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wszędzie w oknach były zdjęcia Jana Pawła II. - panie komisarzu. Też pamiętam, więc bez przesady i uniesień. Dobrze? To zarezerwujmy wiceministrowi / aniołowi w konfetti / Zielińskiemu.
zającpoziomka
Nie wszędzie w oknach były zdjęcia Jana Pawła II. - panie komisarzu. Też pamiętam, więc bez przesady i uniesień. Dobrze? To zarezerwujmy wiceministrowi / aniołowi w konfetti / Zielińskiemu.
zającpoziomka