UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno żegnać ludzi, którzy mogliby być jeszcze z nami, którzy wiedzą, pracowitiścią i kulturą osobistą zjednali sobie sympatię wielu. .Wszystkim Bliskim i Przyjaciołom, składam serdeczne wyrazy współczucia. Zmarły spoczął w mogile swjego Ojca, mojego nauczyciela historii, wielce zacnego Człowieka i Nauczyciela. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

babunia

Anuluj