UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdura na resorach, ile kasy poszło na zajęcie pasa ruchu ? Jestem niepełnosprawny i mam kłopot zrobić prześwietlenie bo na Jaszczurczego są schody i zanim się na nie wdrapię to ledwo zipię, przeznaczyć te pieniądze na podjazd. Dlaczego Dlaczego miejsca przeznaczone dla ludzi NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z UPOŚLEDZENIEM narządów ruch zajmują ludzie bez uprawnień lub mający uprawnienia jakieś paniusie w szpileczkach lub cwaniacy w lakierkach. Kiedy ja przykładowo doczłapię się do drzwi to taki cwaniaczek zdąży zrobić już całe zakupy i przeleci obok mnie jak błyskawica a mi pot oczy z bólu zalewa by przejść dodatkowe 30 metrów. Problem jest w tym żę spytać się niepełnosprawnych czego potrzebują a nie na siłę ich uszczęśliwiać i marnować kasę