UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie widać wiceprezydenta - tego oddelegowanego z SP 19 - na inauguracji obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Czyli jakie jest wspieranie osób z niepełnosprawnością przez UM?
Nie widać wiceprezydenta - tego oddelegowanego z SP 19 - na inauguracji obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Czyli jakie jest wspieranie osób z niepełnosprawnością przez UM?