UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widać wiceprezydenta - tego oddelegowanego z SP 19 - na inauguracji obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych. Czyli jakie jest wspieranie osób z niepełnosprawnością przez UM?


Anuluj