UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkiem sie im w d***ch poprzewracało. Stawke mniejsza niz zycie to ma pani ekspedientka ktora nie raz musi stoczyc starcie z jakimś świrem lub pijakiem, a tym to co niby zagraża? Oblanie się kawką?


Anuluj