UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hasło przewodnie jest oczywiste " rosnijcie i harujcie na nas"...biedne dzieci, będą musiały utrzymywać deficytową Modrzewinę Wróblewskiego pomyłkę , mam nadzieję, że wszystkie wyjadą z tego grajfołka i ich podatki pójdą na budowanie czegoś co ma sens ku pożytkowi ich dzieci, bo tak się buduje dobrobyt pokoleń, w Elblągu nie ma szans na to, tu każdy ma gębę do żarcia tu i teraz
Futrom