UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czy siak to była okupacja, a wolność to jest w Teksasie, u nas takowej nie ma, przez normy narzucone przez UE krajom europejskim przez neokomuchów zwlaszcza tych z pokolenia 68.

Zen

Anuluj