UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak czy siak to była okupacja, a wolność to jest w Teksasie, u nas takowej nie ma, przez normy narzucone przez UE krajom europejskim przez neokomuchów zwlaszcza tych z pokolenia 68.
Zen
Tak czy siak to była okupacja, a wolność to jest w Teksasie, u nas takowej nie ma, przez normy narzucone przez UE krajom europejskim przez neokomuchów zwlaszcza tych z pokolenia 68.
Zen