UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Bardzo upraszczasz, jak wszyscy, uznając istnienie czegoś takiego jak jednolity PRL. PRL trwał kilkadziesiąt lat, do 1956 roku to było państwo stalinowskie, i owszem, wtedy było kiepsko, potem już różnie. I przechodziło ono różne przeobrażenia, aż do drugiej połowy lat 80-tych, gdzie moim zdaniem panowało więcej wolności niż po 1990
Agall