UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie było niewoli? Polską rządzili zdrajcy i pachołki Moskwy, a w kraju stacjonowało wojsko ZSRR. To była okupacja Polski i jej niszczenie.
Zen
Jak nie było niewoli? Polską rządzili zdrajcy i pachołki Moskwy, a w kraju stacjonowało wojsko ZSRR. To była okupacja Polski i jej niszczenie.
Zen