UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak nie było niewoli? Polską rządzili zdrajcy i pachołki Moskwy, a w kraju stacjonowało wojsko ZSRR. To była okupacja Polski i jej niszczenie.

Zen

Anuluj