UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PRL 2 a nie wolność, wolność to jest jak wyjedzie się z Polski. Tu nadal jest kontrola wszystkiego, cenzura. Komuniści mają dużo do powiedzenia . O czym tu mówić,


Anuluj