UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wszystko jest parodią. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy o prawdziwej wolności i demokracji nie mają pojęcia.
To wszystko jest parodią. Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy o prawdziwej wolności i demokracji nie mają pojęcia.