UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego ja jadąc samochodem zatrzymuję się przed każdym skrzyżowaniem. Nie ważne czy mam pierwszeństwo, nigdy nie wiadomo czy mi ciężarówka z podporządkowanej nie wyskoczy.
30latzakółkiem
Dlatego ja jadąc samochodem zatrzymuję się przed każdym skrzyżowaniem. Nie ważne czy mam pierwszeństwo, nigdy nie wiadomo czy mi ciężarówka z podporządkowanej nie wyskoczy.
30latzakółkiem