UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego ja jadąc samochodem zatrzymuję się przed każdym skrzyżowaniem. Nie ważne czy mam pierwszeństwo, nigdy nie wiadomo czy mi ciężarówka z podporządkowanej nie wyskoczy.

30latzakółkiem

Anuluj