UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PCSR - A myslisz, ze ktos tam poszedl, bo jest koneserem burgerow z przyczepy za 30zl? Po prostu ludzie poszli, zobaczyli, zaniepokoila ich ta cena za burgera ze smierdzacaej budy i tyle.


Anuluj