UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wojsko hahaha, chyba do pilnowania małego, bezzebnego gnoma z Żoliborza Hue Hue Hue i innych oblakanych PiSd hahaha

ulala

Anuluj