UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja jadam i wychodze zadowolony, nie jest to slabe, jest smaczne i z cenami nie przesadzaja nawet znaczki zbieram
ja jadam i wychodze zadowolony, nie jest to slabe, jest smaczne i z cenami nie przesadzaja nawet znaczki zbieram