UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty jadłeś latami. Foodtrucki sa u nas 4 x w roku, wiec jak zjem z synem 4 Surfy rocznie to nie bede nigdy w Twoim stanie.
Ty jadłeś latami. Foodtrucki sa u nas 4 x w roku, wiec jak zjem z synem 4 Surfy rocznie to nie bede nigdy w Twoim stanie.