UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odradzam ludziom wszelkie fast foody. Jadłem latami i wyszło, że żyły zapchane cholesterolem. Od razu ograniczyłem mięso do minimum i dieta głównie na owocach i warzywach od 3 lat i unormowało się. Chociaż kumpel nie miał tyle szczęścia i zawał w wieku 33 lat. Też jadł fast foodt jak opętany. Fast food jak najbardziej.. ... ale od czasu do czasu. Radzę uważać.

StefanK

Anuluj