UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szefem EPT powinien zostać Pan prezydent Wróblewski, mógłby ze szklanego domu, gospodarskim okiem doglądać stworka, którego tak wytrwale w bólach wytworzył, stworka który pożera kupę kasy na utrzymanie i w zasadzie zero z niego pożytku, nie licząc oczywiście kasy z dzierżawy gruntów rolnych
sdadvc