UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marzy mi sie zeby w końcu na Modrzewinie zaczelo powstawac miasto z blokami, przedszkolami, tramwajami i osiedlami. .. Zacznijmy od polaczenia droga asfaltowa Krasnego Lasu z Modrzewina.
Marzy mi sie zeby w końcu na Modrzewinie zaczelo powstawac miasto z blokami, przedszkolami, tramwajami i osiedlami. .. Zacznijmy od polaczenia droga asfaltowa Krasnego Lasu z Modrzewina.