UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marzy mi sie zeby w końcu na Modrzewinie zaczelo powstawac miasto z blokami, przedszkolami, tramwajami i osiedlami. .. Zacznijmy od polaczenia droga asfaltowa Krasnego Lasu z Modrzewina.


Anuluj