UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To powinno być w dziale turystyka a nie sport Po pierwsze oni nie są z Elbląga po drugie u nich na trybunach takie same tłumy jak w Krynicy Morskiej w zimę
Z i e l a r z
To powinno być w dziale turystyka a nie sport Po pierwsze oni nie są z Elbląga po drugie u nich na trybunach takie same tłumy jak w Krynicy Morskiej w zimę
Z i e l a r z