UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To powinno być w dziale turystyka a nie sport Po pierwsze oni nie są z Elbląga po drugie u nich na trybunach takie same tłumy jak w Krynicy Morskiej w zimę

Z i e l a r z

Anuluj