UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to w końcu kto w kogo uderzył? bo z artykułu wynika, że rowerzysta w auto, a to pozwala domniemywać, że rowerzysta wjechał na przejazd bez zachowania należytej ostrożności, bo przecież to tylko kierowcy samochodów muszą uważać na innych
mija