UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Słoniki, dzięki za awans i za ciężką pracę. Powodzenia na trzecioligowym poziomie i zdobycia Pucharu Polski, Wielkie Brawa !!!
KibicConcordii
Brawo Słoniki, dzięki za awans i za ciężką pracę. Powodzenia na trzecioligowym poziomie i zdobycia Pucharu Polski, Wielkie Brawa !!!
KibicConcordii