UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Słoniki, dzięki za awans i za ciężką pracę. Powodzenia na trzecioligowym poziomie i zdobycia Pucharu Polski, Wielkie Brawa !!!

KibicConcordii

Anuluj