UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cała Polska się rozwija tylko Elbląg, miasto robiące za skansen postomuny zamyka i likwiduje co się da, Góra Chrobrego zamknięta, Czerwony szłam w ruinie, tramwaje to już nawet nie skansen ale złomowisko, o ciepłowni i oczyszczalni strach myśleć co będzie z nimi za 5 lat,

Erotyk

Anuluj