UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a najlepsze ze nie bedzie tam komu pracowac wielu pracowników pracuje za grosze byl kurs na motorniczego i stawke proponuja 14,75 hahah czyli o 5 gr wiecej niz najnizsza krajowa kto przyjdzie tam pracowac. .. albo zlikwidowac to albo niech miasto sie obudzi i zrobi komunikacje tramwajowa z prawdziwego zdarzenia
zaorato