UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100 na 100, ale sami sobie tak wybralismy. Poki spoleczensteo elblaga nie zmieni myslenia ti dalej tak bedzie. Niestety ciezko zmienic myslenie, przyzwyczajenia w wieku 70plus i to jest problem tego miasta. To skansen, dom spokojnej starosci i tak to miasto wyglada, jak oddział geriatryczny.


Anuluj