UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takich akcjach wychodzi kompleks Elblaga i ich mieszkańców. Kopiowanie rozwiązań z dużych ośrodków wychodzi komicznie. A to leżaczki w parku, A to wybieg dla piesków, plaża miejska bez możliwości zejścia do wody, rower miejski A teraz karta.... to wszystko to sa tematy zastępcze. Ersatz, który ma sprawiać ze choć przez chwilę poczujemy się z naszymi aspiracjami jak duże I nowoczesne miasto. A że robimy to nasladowczo I bez zrozumienia, bo też kadry które wpuszczają w obieg takie niusy, nie należą do tęższych jeśli idzie o myślenie, to jest jak jest. Jest masa problemów, które pilnie domagają się rozwiązań w tym mieście. I akurat żadne kopiowanie gdanska czy Warszawy nie sprawi że będzie nam sie żyło tak jak mieszkańcom tych zacnych grodów. Elblag bedzie zdychal I pod koniec kadencji tego pana, którego nazwiska nawet nie chce mi sie wymieniać, zaoranych zostanie kulka sfer. Sport I kultura, ciepłownictwo I nieczystosci juz dzisiaj leżą. Jedynie ma sie dobrze ciągle rozrastajaca sie administracja.

Clea

Anuluj