UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jaka jest możliwość płacenia podatków na Pasłęk, gdyż nie mam zamiaru wspierać tej elbląskiej patologi?????
1125
A jaka jest możliwość płacenia podatków na Pasłęk, gdyż nie mam zamiaru wspierać tej elbląskiej patologi?????
1125