UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karta mieszkańca to świetny pomysł. A jeszcze świetniejszym pomysłem jest referendum, bo prezydent i jego ludzie za swoje obecne i przyszłe działania powinni być natychmiast odsunięci od władzy.


Anuluj