UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Mirosławie, dziękujemy tym bardziej że jesteście z innego województwa a pomagacie Elblążanom. Dziękujemy Panu i firmie Leier! Karma niech wraca.

wron

Anuluj