UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Mirosławie, dziękujemy tym bardziej że jesteście z innego województwa a pomagacie Elblążanom. Dziękujemy Panu i firmie Leier! Karma niech wraca.
wron
Panie Mirosławie, dziękujemy tym bardziej że jesteście z innego województwa a pomagacie Elblążanom. Dziękujemy Panu i firmie Leier! Karma niech wraca.
wron