UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego takiego prezentu nie dostaje Elbląg od marszałka i wojewody. Dają oczywiście tylko dla olsztyna.
A dlaczego takiego prezentu nie dostaje Elbląg od marszałka i wojewody. Dają oczywiście tylko dla olsztyna.