I co z tego, że nie będą chcieli wódki w sklepie sprzedać! Zawsze można na melinę skoczyć!!!Meliniarz
I co z tego, że nie będą chcieli wódki w sklepie sprzedać! Zawsze można na melinę skoczyć!!!