UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komuna nie była zła, jak ktoś się do koryta nie pchał, Ci co podjudzali niemądrych robotników teraz w parlamencie i Europarlamencie siedzą albo firmy prywatne mają z majątku kupionego za parę złotych. Ktoś był frajerem a ktoś cwaniakiem. Ten drugi dalej dla siebie gra w PO lub Pisie. Dalej żyjmy w ciemnocie.

NiedlaHejtu.

Anuluj