UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komuna nie była zła, jak ktoś się do koryta nie pchał, Ci co podjudzali niemądrych robotników teraz w parlamencie i Europarlamencie siedzą albo firmy prywatne mają z majątku kupionego za parę złotych. Ktoś był frajerem a ktoś cwaniakiem. Ten drugi dalej dla siebie gra w PO lub Pisie. Dalej żyjmy w ciemnocie.
NiedlaHejtu.