UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypłaty na 5 poziomie rozgrywek, to jest właśnie patologia polskiej piłki nożnej. Tak, czy siak największy ubaw miałem widząc wczorajszą frekwencję. Mecz o przypięczętowanie awansu i zjawia sie może z 60 osób. Hahahahah. .. Pelcordia Burkhardtowo buhahahahahah ahahahaha. .. ..
MiłośnikMebli