UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obstawiam co jakiś czas mecze ZKS, i "przy okazji" chciałem postawić na concordię (ok. miesiąc temu) i ku mojemu zdziwieniu wszystkie mecze było można obstawiać prócz concordi.
Ciekawski Pijak z prostej
Obstawiam co jakiś czas mecze ZKS, i "przy okazji" chciałem postawić na concordię (ok. miesiąc temu) i ku mojemu zdziwieniu wszystkie mecze było można obstawiać prócz concordi.
Ciekawski Pijak z prostej