UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obstawiam co jakiś czas mecze ZKS, i "przy okazji" chciałem postawić na concordię (ok. miesiąc temu) i ku mojemu zdziwieniu wszystkie mecze było można obstawiać prócz concordi.

Ciekawski Pijak z prostej

Anuluj