UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykra porażka, lekceważenie przeciwnika nie popłaca. Dobra lekcja pokory dla całego zespołu, trzeba ochłonąć i wziąć sobie mocno do serca że słabych nie ma. Jeszcze cztery spotkania i oby bez takich niespodzianek. Powodzenia !
KibicConcordii