UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykra porażka, lekceważenie przeciwnika nie popłaca. Dobra lekcja pokory dla całego zespołu, trzeba ochłonąć i wziąć sobie mocno do serca że słabych nie ma. Jeszcze cztery spotkania i oby bez takich niespodzianek. Powodzenia !

KibicConcordii

Anuluj