UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie piękne czasy. Za zegarki - 5 lat do odsiadki, a teraz przez 8 lat ukradziono ponad 200 mld zł i nikt nie siedzi
wredny_typ
Jakie piękne czasy. Za zegarki - 5 lat do odsiadki, a teraz przez 8 lat ukradziono ponad 200 mld zł i nikt nie siedzi
wredny_typ