UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Robercie, a czemu partia Razem nie założyła wielkiej koalicji z Panem Biedroniem, Panią Barbarą Nowacką i SLD, np z Panem Mańkutem i Nowakiem? A to od ilu ha wg Partii Razem jest się już kułakiem i obszarnikiem, bo ja chciałbym się dowiedzieć czy już jestem takowym kułakiem czy jeszcze nie. Mógłby Pan napisać jakie jest stanowisko partii Razem w tej kwestii? Pozdrawiam.
Zen