UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Robercie, a czemu partia Razem nie założyła wielkiej koalicji z Panem Biedroniem, Panią Barbarą Nowacką i SLD, np z Panem Mańkutem i Nowakiem? A to od ilu ha wg Partii Razem jest się już kułakiem i obszarnikiem, bo ja chciałbym się dowiedzieć czy już jestem takowym kułakiem czy jeszcze nie. Mógłby Pan napisać jakie jest stanowisko partii Razem w tej kwestii? Pozdrawiam.

Zen

Anuluj