UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zgadzam się z tym, uważam, że funkcjonariusze SB nic nie powinni dostać od Polski i jeszcze powinni odpracować za szkody jakie Polsce wyrządzili, bo gdyby nie komuna, to Polska byłaby dużo bogatszym krajem jak dzisiaj, gdzieś na poziomie Czech lub Hiszpanii.
Zen