UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kochany panie recepcjonisto! Moim zdaniem Zen ma calkowicie racje w temacie komunistow,od siebie dodalbym ,ze jest zbyt delikatny w wyrazaniu swych opinii.Biorac pod uwage przeszlosc lewicy ,moim zdaniem,jako idea powinna byc calkowicie zdelegalizowana I zakazana.Poniewaz PiS jest zbyt malo prawicowa partia ,czekamy z utesknieniem na prawdziwa prawice,co wczesniej czy pozniej nastapi.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj